sprzęt
do pracy zdalnej

Twój szef poklepałby Cię po ramieniu!

Wideo-call? Z monitorem do wideokonferencji Dell C2423H to pikuś

Monitor z magicznym przyciskiem do obsługi Microsoft Teams? Bardzo proszę! „Klik” – dołączasz do spotkania! „Klik-klik” – odpowiadasz na powiadomienia! Oczy przetrzesz co najwyżej z podziwu, bo funkcja ComfortView Plus zadba o Twój wzrok, wyłapując promienie światła niebieskiego niczym miecz rycerza Jedi. Oszczędzaj energię dzięki funkcji PowerNapi, która przyciemnia lub przełącza monitor w tryb uśpienia, gdy nie jest używany!

Sprawdź

Dell Latitude 9430 2 w 1, gdy za ścianą gwarno

Zostań mistrzem telekonferencji! I zachwycaj idealnej jakości dźwiękiem, nawet gdy za ścianą banda dwunastolatków od 30 minut walczy o pada. Bateria o wydłużonym czasie pracy nie zaskoczy Cię nawet w podróży do Berlina z podwójną przesiadką, a w przerwie na strączkowy gulasz, o Twoją prywatność zadba automatyczna osłona kamery. Dell Latitude 9430 2 w 1 to notebook dla najbardziej wymagających użytkowników!

Sprawdź

Dla estetów i estetek z powerem – Dell OptiPlex 7090 Ultra

Do pracy potrzebujesz mocnego sprzętu, ale w głębi serca cenisz minimalizm? Chaotycznie poskręcane, zakurzone kable doprowadzają Cię do obłędu? Dell OptiPlex 7090 Ultra w jednej obudowie skrywa monitor i komputer stacjonarny, a wygląda przy tym nadzwyczaj… gustownie! Obraz będzie ostry jak brzytwa (auć!), dzięki czterordzeniowemu procesorowi i karcie graficznej Intel® Iris® Xe. A swój ekran udostępnisz migusiem – i w sali konferencyjnej, i na telekonferencji… bez adapterów ani dodatkowego sprzętu!

Sprawdź

akcesoria

Narzędzia, dzięki którym pracujesz sprawnie i wygodnie

Taka mysz, co wygryzie touchpad’a

Zamień touchpada na przyjaznego gryzonia! Mysz Dell MS7421W to jedno ładowanie i aż sześć miesięcy pracy bez zakłóceń! Łatwe parowanie ze sprzętem oraz bezproblemowe programowanie przycisków skrótów… A do tego bezprzewodowa łączność, która pozwoli Ci na połączenie myszy z trzema urządzeniami jednocześnie! Niech Twoje nadgarstki „mają relaks”!

Sprawdź

Nie możesz usiedzieć w miejscu? Załóż słuchawki Dell Pro WL5022

Odgrzewasz kukurydziane tacos podczas szóstego calla w pracy? Słuchasz telekonferencji o wynikach finansowych, wylewając poty na swoim rowerku treningowym? Dzwonisz do mamy, żeby zapytać – co słychać? Z zestawem słuchawkowym Dell WL5022 będziesz na każdym callu, nawet z dala od komputera!

Sprawdź

Zestaw do klikania: mysz i klawiatura Dell KM7321W

Prawdziwe „power couple”: czyli mysz Dell Premier i klawiatura bezprzewodowa! Co najmniej tuzin klawiszy do zaprogramowania i regulowane nóżki, które ustawiasz jak tylko chcesz. Klik, klik, klik…

Sprawdź

takie usługi,
że wow!

Narzędzia, które pozwolą Ci zadbać o zespół i stworzyć dla niego nowoczesne, cyfrowe miejsce pracy

Workforce Persona Consulting Services

O czym marzą Twoi pracownicy? Workforce Persona Consulting Services pomoże Ci rozpoznać ich unikalne style pracy oraz potrzeby w zakresie urządzeń i aplikacji. Dostosujesz technologie i usługi do potrzeb swojego teamu, tworząc przy tym nowoczesne miejsce pracy! I wszyscy będą zadowoleni!

Unified Workspace

Helpdesk do zadań specjalnych! Dell Technologies Unified Workspace sprawia, że zarządzanie komputerami i wdrażanie nowego sprzętu w firmie to bułka z masłem… i powidłami!

Zablokowane hasło? Zapchana skrzynka? Pies przegryzł kabel do ładowarki? Rozwiązujemy problemy pracowników na jednym lub wielu urządzeniach jednocześnie, bez konieczności przerywania ich pracy!

Dell Optimizer

Sztuczna Inteligencja uczy się i reaguje na sposób, w jaki pracujesz! Dell Optimizer to zestaw funkcji, które łączą Cię z najlepszą siecią, redukują szumy, kontrolują pracę baterii, a do tego, niczym najlepszy przyjaciel – budzą system Windows, gdy tylko jesteś w pobliżu, żeby powiedzieć Ci: „Hello”! Albo „Goodbye”, kiedy nadchodzi czas na automatyczne wylogowanie!

Dell Support Assist

SupportAssist to niezły gagatek: wykryje problemy, usunie wirusy, zoptymalizuje ustawienia i poinformuje Cię, że nadszedł czas na aktualizację systemu. Szast-prast i Twój komputer będzie działał jak nowy!

Platforma Intel vPro®

Nie potrzebujesz peleryny, żeby zyskać nowe supermoce! Zarządzaj zdalnie komputerami, nawet jeśli znajdują się poza firewallem i nie chcą się uruchomić. Bezpieczeństwo i stabilność to gwarancja platformy Intel vPro.